88864852 - 88864811 : تلفن
پرینت

تصفیه هوا

تصفیه آب

تصفیه آب و هوا

تصفیه آب و هوا

تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی در مدل های مختلفی عرضه می شود که شامل تک مرحله ای، دو مرحله ای، سه مرحله ای، پنج مرحله ای،  شش مرحله ای، و هفت مرحله ای می باشد.

در مرحله اول دستگاه تصفیه آب از فیلترهای پلی پروپیلن، استفاده می شود، مرحله دوم شامل فیلتر کربن پودری است و مرحله سوم فیلتر کربن بلاک را شامل می شود. مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب خانگی که مهم ترین قسمت دستگاه های اسمز معکوس است شامل ممبرین می شود. مرحله پنجم شامل فیلتر کربن خطی است و مرحله ششم به انتخاب می تواند فیلتر مواد معدنی و یا فیلتر ORP گذاشته شود. مرحله هفتم دستگاه تصفیه آب خانگی شامل UV می باشد که جهت ضدعفونی نهایی روی دستگاه کار گذاشته شده است. 

تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوای خانگی باتوجه متراژ تحت پوشش و همچنین مراحل فیلتراسیون عرضه می گردد و مراحل فیلتراسیون شامل:پیش فیلتر،فیلتر هپا،فیلتر کربن فعال ، فیلتر TIO2 ، لامپUV ، مولد یون منفی ، تولید اکسیژن فعال می باشد

دستگاه تصفیه آب یا آب شیرین کن های خانگی زیر سینکی به روش اسمز معکوس (Reverse osmosis) عمل می کنند در روش اسمز معکوس که در آن املاح تا ابعاد 0.001 میکرون توسط غشای ممبرین و با فشاری که پمپ ایجاد می کند  ,حذف می شوند. این روش قادر به جداسازی مواد غیر آلی حل شده ، مواد آلی حل شده ، آلاینده های میکروبیولوژیکی از قبیل اندوتوکسین ها ، ویروس ها و باکتری ها می باشد   . در دو نوع زیر سینکی و رو سینکی کاور دار می باشد. این نوع از دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای سیستم تصفیه RO یا اسمز معکوس می باشند و تفاوت آنها با دستگاه های RO زیرسینکی در این است که تمامی قطعات، فیلترها و مخزن ذخیره در داخل یک کاور گنجانده شده است. از این رو علاوه بر امکان نصب این مدل در زیر سینک داخل کابینت میتوان آن را روی کابینت یا هر جایی که در معرض دید هست نیز نصب نمود. و بخاطر کاملا پوشیده بودن اجزای دستگاه و زیبایی آن، برای کسانی که زیر سینک داخل کابینت محدودیت جا دارند یا میخواهند دستگاه را درجایی نصب کنند که در معرض دید است مدل مناسبی بوده و امکانات یک دستگاه تصفیه کامل را داراست.
دستگاه هایی که دارای سیستم RO هستند قادر به حذف مواد معدنی (سنگینی) ، سختی، نیترات، آرسنیک نمکهای و ناخالصی های محلول  در آب می باشد.
فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون ( PP ) : قابلیت حذف کلیه رسوبات ، شن و ماسه ، گل و لای ، زنگ زدگی لوله ها ، لجن ، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون. اشباه شدن از ناخالصی ها و پایان عمر این فیلتر از تغییر رنگ آن مشخص می گردد. محفظه این فیلتر شفاف بوده و میتوان تغییر رنگ آن را مشاهده کرد، زمان تعویض رنگ آن قهوه ای تیره می شود و بسته به محل نصب بین 1 تا 6 ماه عمر آن متغییر است.
فیلتر کربن گرانول ( UDF or GAC ) : که قابلیت حذف کلر آزاد ، سموم کشاورزی ، تری هالومتان ها ، طعم ، رنگ و بوی نامطبوع آب . عمر این فیلتر غالبا تا 6 ماه می باشد.
فیلتر پلی پروپیلن 1 میکرون ( PP ) : عملکرد این فیلتر مشابه فیلتر اول ولی با دقت بیشتر میباشد. یعنی تمامی ذرات بزرگتر از 1 میکرون را حذف میکند. به علاوه این که میتواند ذرات کربنی آزاد شده احتمالی از فیلتر دوم را حذف کند. عمر این فیلتر غالبا تا 6 ماه می باشد.
فیلتر ممبران ( Membran ) : این فیلتر فرایند اسمز معکوس را انجام داده و باعث حذف املاح سنگین و نمکهای مضر ، نیترات و نیتریت ، آرسنیک ، باکتری ، ویروس ، انگل ، کیست ، قارچ ، انواع میکروبها ، مواد شوینده ، آفت کشها ، سموم ، سرب و جیوه میشود. و قادر به تبدیل آب لب شور به آب شیرین و پایین آورنده سختی و سنگینی آب است. عمر دقیق آن با انجام تست TDS مشخص می گردد. هر گاه طعم آب خروجی دستگاه نزدیک به طعم آب ورودی آن باشد یعنی این فیلتر TDS آب را نمی تواند مثل روزهای اول پایین بیاورد و باید تعویض شود. در صورت تعويض به موقع فيلتر های سه مرحله اول، فیلتر ممبران گاه تا دو سال نيز عمر مي كند.
فیلتر پست کربن ( Post Carbon ) : این فیلتر هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در منبع. زمان تعویض این فیلتر پس از گذشتن 1500 گالن معادل 5676 لیتر آب از آن است و معمولا تا 1 سال عمر می کند.